Výsledky


Celkové výsledky Lodní ligy 2019

UmístěníTýmSoučet umístěníSoučet bodů
1.TSUNAMI Fishing - MO Smíchov151007.0
2.RNK - NaPrivlac.cz Team19992.5
3.Tropic Fishing Illex Team201031.5
4.DUO & Major Craft team24935.0
5.Westin Czech Republic33825.5
6.Moje Přívlač33784.0
7.Spinning Team No Limit38753.0
8.FT Fishing48615.5
9.Tsunami Black horse49625.0
10.Kajman & Westin54631.5
11.KO fishing team55635.0
12.Spinnfishing Team57544.5
13.KAYAX Team62553.0
14.Vendeta66540.0
15.Westin69518.0
16.Ekon73494.0
17.MetalFish76442.5
18.U HABAKUKA BOAT TEAM79421.0
19.LUCKY JOHN GT81414.0
20.Perch team81397.5
21.SALMO - MO ČRS Přelouč83379.5
22.Siluro Popadinec Fish shop Team85393.0
23.Pilíř CZ86439.5
24.PéPéčka89363.0
25.Zdibáři91389.0
26.Hearty Rise91374.0
27.Bohemia Fishing Saenger91346.0
28.Wavy Boats Team92362.0
29.Grizzly93414.0
30.PETRONIUS GUNKI TÝM99272.0
31.Amateur Fishing Team100295.5
32.Cvikov102293.5
33.ČRS MO KLADRUBY122124.5
34.KOEM Team123127.5
35.Perca1360.0


3.11.2019 - 4. kolo Slapy 3.11.2019

UmístěníTýmBody za rybyPenalizaceBody celkemRyby
1.Tropic Fishing Illex Team348.0348.0
2.RNK - NaPrivlac.cz Team295.5295.5
3.U HABAKUKA BOAT TEAM230.5230.5
4.Spinnfishing Team211.5211.5
5.Perch team211.0211.0
6.KO fishing team203.5203.5
7.Tsunami Black horse200.5200.5
8.DUO & Major Craft team200.0200.0
9.TSUNAMI Fishing - MO Smíchov179.0179.0
10.Moje Přívlač169.5169.5
11.SALMO - MO ČRS Přelouč142.5142.5
12.MetalFish141.0141.0
13.Westin Czech Republic138.0138.0
14.FT Fishing133.5133.5
14.Siluro Popadinec Fish shop Team133.5133.5
16.LUCKY JOHN GT124.5124.5
17.Kajman & Westin124.5124.5
18.Spinning Team No Limit123.0123.0
19.PéPéčka123.0123.0
20.Vendeta121.5121.5
21.KAYAX Team117.0117.0
22.Westin115.5115.5
23.Ekon114.0114.0
24.Hearty Rise114.0114.0
25.Grizzly112.5112.5
26.Bohemia Fishing Saenger105.0105.0
27.Pilíř CZ102.0102.0
28.Amateur Fishing Team102.0102.0
29.Zdibáři100.5100.5
30.Wavy Boats Team79.579.5
31.Cvikov67.567.5
32.ČRS MO KLADRUBY34.534.5
33.PETRONIUS GUNKI TÝM0.00.0
35.KOEM Teamtým byl diskvalifikován
35.Percatým byl diskvalifikován


2.11.2019 - 3. kolo Slapy 2.11.2019

UmístěníTýmBody za rybyPenalizaceBody celkemRyby
1.TSUNAMI Fishing - MO Smíchov303.0303.0
2.Grizzly301.5301.5
3.Tropic Fishing Illex Team293.0293.0
4.Westin Czech Republic292.0292.0
5.KO fishing team263.5263.5
6.Moje Přívlač251.0251.0
7.RNK - NaPrivlac.cz Team250.0250.0
8.Pilíř CZ232.5232.5
9.Kajman & Westin226.5226.5
10.Perch team186.5186.5
11.DUO & Major Craft team186.0186.0
12.Amateur Fishing Team154.5154.5
13.Tsunami Black horse151.0151.0
14.FT Fishing139.5139.5
15.Spinning Team No Limit130.5130.5
16.PéPéčka129.0129.0
17.Hearty Rise121.5121.5
18.Zdibáři117.0117.0
19.MetalFish116.5116.5
20.Vendeta115.5115.5
21.LUCKY JOHN GT106.5106.5
22.Siluro Popadinec Fish shop Team100.5100.5
23.KAYAX Team97.097.0
24.ČRS MO KLADRUBY90.090.0
25.Westin87.087.0
26.Ekon54.054.0
27.PETRONIUS GUNKI TÝM49.549.5
28.Bohemia Fishing Saenger37.537.5
28.Cvikov37.537.5
30.Wavy Boats Team31.531.5
31.SALMO - MO ČRS Přelouč30.030.0
32.Spinnfishing Team0.00.0
32.U HABAKUKA BOAT TEAM0.00.0
35.KOEM Teamtým byl diskvalifikován
35.Percatým byl diskvalifikován


29.9.2019 - 2. kolo Dalešice 29.9.2019

UmístěníTýmBody za rybyPenalizaceBody celkemRyby
1.DUO & Major Craft team312.5312.5
2.Westin Czech Republic246.5246.5
3.Spinning Team No Limit245.0245.0
4.TSUNAMI Fishing - MO Smíchov236.5236.5
5.Ekon210.5210.5
6.Moje Přívlač206.5206.5
7.RNK - NaPrivlac.cz Team192.5192.5
8.FT Fishing187.5187.5
9.KAYAX Team175.0175.0
10.Vendeta174.0174.0
11.Tropic Fishing Illex Team158.0158.0
12.Westin157.0157.0
13.Kajman & Westin136.0136.0
14.KO fishing team129.0129.0
15.Spinnfishing Team123.0123.0
16.Tsunami Black horse120.0120.0
17.SALMO - MO ČRS Přelouč120.0120.0
18.LUCKY JOHN GT109.5109.5
19.U HABAKUKA BOAT TEAM109.5109.5
20.Pilíř CZ105.0105.0
21.PETRONIUS GUNKI TÝM98.098.0
22.Siluro Popadinec Fish shop Team87.087.0
23.Cvikov79.079.0
24.MetalFish76.576.5
25.Wavy Boats Team75.075.0
26.PéPéčka67.567.5
27.Zdibáři43.043.0
28.Hearty Rise34.534.5
29.Bohemia Fishing Saenger34.034.0
30.KOEM Team30.030.0
31.Amateur Fishing Team0.00.0
33.ČRS MO KLADRUBY0.00.0
33.Grizzly0.00.0
33.Perca0.00.0
33.Perch team0.00.0


28.9.2019 - 1. kolo Dalešice 28.9.2019

UmístěníTýmBody za rybyPenalizaceBody celkemRyby
1.TSUNAMI Fishing - MO Smíchov288.5288.5
2.Spinning Team No Limit254.5254.5
3.RNK - NaPrivlac.cz Team254.5254.5
4.DUO & Major Craft team236.5236.5
5.Tropic Fishing Illex Team232.5232.5
6.Spinnfishing Team210.0210.0
7.Wavy Boats Team176.0176.0
8.Bohemia Fishing Saenger169.5169.5
9.KAYAX Team164.0164.0
10.Westin158.5158.5
11.Moje Přívlač157.0157.0
12.FT Fishing155.0155.0
13.Tsunami Black horse153.5153.5
14.Westin Czech Republic149.0149.0
15.Kajman & Westin144.5144.5
16.Vendeta129.0129.0
17.Zdibáři128.5128.5
18.PETRONIUS GUNKI TÝM124.5124.5
19.Ekon115.5115.5
20.Cvikov109.5109.5
21.MetalFish108.5108.5
22.Hearty Rise104.0104.0
23.KOEM Team97.597.5
24.SALMO - MO ČRS Přelouč87.087.0
25.U HABAKUKA BOAT TEAM81.081.0
26.LUCKY JOHN GT73.573.5
27.Siluro Popadinec Fish shop Team72.072.0
28.PéPéčka43.543.5
29.Amateur Fishing Team39.039.0
30.KO fishing team39.039.0
31.Pilíř CZ0.00.0
33.ČRS MO KLADRUBY0.00.0
33.Grizzly0.00.0
33.Perca0.00.0
33.Perch team0.00.0